GMJ nábytek Vsetín

nábytek pro každého

On-line bitcoin casino se nejenže zobrazuje v češtině. Také zákaznická podpora si s vámi přes e-mail pohovoří česky. Se vklady se pojí následující limity: Bitcoin: 0,001 BTC až 1 BTC Bitcoin Cash: 0,001 BCH až 10 BCH Ethereum: 0,001 ETH až 10 ETH Litecoin: 0,01 LTC až 100 LTC Tether: 0,001 USDT až 4 000 USDT Doge Coin: 0,01 DOG až 2 500 000 DOG

    Při objednávce

    nad 5000 Kč

    tento měsíc

    DOPRAVA ZDARMA

Jak pečovat o dřevěný ,nebo laminovaný nábytek?

Dřevo stále pracuje a tudíž je náchylné na náhlé změny teploty a vlhkosti svého okolí. Proto musíme nábytek chránit před dlouhodobým působením přímého slunečního světla.

Při dlouhotrvajícím působením přímého slunečního záření může dojít k vyblednutí a barevným změnám na povrchu nábytku. Dále bychom nábytek neměli umístit do blízkosti topení a zvlhčovačů vzduchu, hrozí zde nebezpečí praskání a navlhnutí- bobtnání.

Povrch nábytku chráníme před kosmetickými abrazivními výrobky a horkým nádobím. Při kontaktu s chemikáliemi a působením vysoké teploty se může porušit ochranná povrchová vrstva.
Péče o nábytek záleží na dřevu, ze kterého je vyroben a také na povrchové úpravě. Většinu povrchů, ale stačí přetít suchým hadříkem a občasně na něj nanést i běžný prostředek na dřevěné povrchy. Pokud je o dřevěný nábytek pečováno správným způsobem, udrží si svoji stálost a nádherný vzhled po mnoho let.

Oblíbené a dostupné lamino

V poslední době velmi oblíbený materiál, nejen při výrobě kuchyňských linek, ale nábytku obecně. Lamino je vlastně dřevotřísková deska potažená laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Rozdíl v údržbě masivu a lamina tkví v tom, že desky z lamina díky svému odolnému a hygienickému povrchu nevyžadují zvláštní péči. 

Povrch se všeobecně snadno čistí.

Vyhněte se ale zbytečnému namáčení, voda by nábytek mohla při dlouhodobějším působení nevratně poškodit. Na běžné nečistoty postačí měkký suchý či navlhčený hadřík nebo utěrky, určené na nábytek. Při větším znečištění použijte teplou vodu s čisticími prostředky, vhodnými pro lamino.

Následně je potřeba nábytek dobře vysušit. Voda nesmí zatéct do  spojů, což mějte na paměti hlavně u kuchyňské linky, nikdy nepoužívejte abrazivní prostředky, které by mohly povrch poškrábat, nepoužívejte čističe na bázi rozpouštědel ani parní čističe.

Kontakty - GMJ NÁBYTEK

 

Jednatel:

Jaroslava Šimarová

Vsetín

755 01

 

Mob.: 603 178 113
Fax:  571 413 276
E-mail
: info@gmjnabytek.cz

 

IČ: 603 243 17

DIČ: CZ6654291974

Jsme plátci DPH

 

Obchodní servis - informace o stavu objednávky:

E-mail: info@gmjnabytek.cz

 

Dotazy a připomínky: 

E-mail: info@gmjnabytek.cz

 

 

Only by placing at home tilt and turn windows you will feel your home in a new and more technological way.
Tired of poor quality software for your work? Then Buy and Download Autodesk Civil 3D 2021 Online today and experience how convenient it is!
Leder du efter medicin til dit helbred? Så har mandligmagt.com det helt sikkert. Køb det i dag!
Do you need to download your favorite song? At mp3juice you can do it right now!
Уже сейчас заходите на сайт и найдите нечто интересное!

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz...